NARUTO TO BORUTO SHINOBI STRIKER PS4

139.00 лв.

 

  • Производител: Bandai Namco
  • Модел: NARUTO TO BORUTO SHINOBI STRIKER PS4
  • EAN: 3391891996938

 

Изчерпан

Описание

Игра NARUTO TO BORUTO SHINOBI STRIKER за PS4 / PlayStation 4 на страхотна цена и подарък!

Допълнителна информация

Платформа

Производители

Bandai Namco